Apie mus

Repertuaras
Iš patirties žinome, jog repertuaras labai priklauso nuo paties renginio idėjos, Jūsų norų bei renginio svečių. Tai, kas tinka vieniems, gali būti visiškai nepriimtina kitiems, todėl visuomet stengiamės iš ankto sužinoti apie renginį, o jo metu bendrauti bei jausti publiką: renginio pradžioje atliekame instrumentinę, foninę muziką, vakarui įsibėgėjus – įvairių stilių (jazz’inių melodijų, twist, rock‘n‘roll, boogie) judresnius, greitesnius kūrinius.

Taigi grojame gana įvairaus stiliaus muziką. Be anksčiau minėtų muzikinių stilių, atliekame ir senas, šlageriais tapusias lietuviškas dainas, užstalės bei Lietuvos pop atlikėjų dainas. Dainuojame angliškai, rusiškai, mažiau lenkiškai.

Pravedame įvairius renginius bei vestuves pagal Jūsų scenarijų arba pateikiame savo. Scenarijus, žaidimai bei repertuaras derinamas pagal Jūsų pageidavimus.

Sąstatas
Muzikantų sudėtis priklauso nuo Jūsų pageidavimų, finansinių galimybių bei renginio tipo. Atlikėjų gali būti vienas, du, trys, rečiau keturi ir daugiau. Bendraujame su Lietuvoje žinomais atlikėjais, kurie gali būti pakviesti atlikti savo dainas Jūsų renginyje.

Taigi, iš tiesų, Jūs sprendžiate, ką pasirinkti: klavišininką ir gitaristą, ar reikia pakviesti vokalistę, o galbūt pasirinkti smuikininką, akordeonistą ir birbynininką?

Instrumentai
Klavišiniai, gitara, būgnai, saksofonas, akordeonas, smuikas, birbynė.

Muzikantas Alvydas
el. paštas: apralgauskas@hotmail.com
tel.: +370 686 48039

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s